۱۳۹۱ آذر ۲۵, شنبه

سرکرده اراذل و اوباش: از مصاحبه آیت‌الله به وجد آمدیم


رادان: دورتازه برخورد با اوباش/ از مصاحبه آیت‌الله لاریجانی به وجد آمدیم
جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه از آغاز دور تازه برخورد با اراذل و اوباش خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان رادان با اشاره به انتشار فیلم زورگیری 4 سارق در سایت های مختلف، اظهار داشت: انتشار و توزیع این فیلم در فضای مجازی و خبری و نیز نگرانی حاصل از آن باعث شد تا این موضوع حتما مورد پیگیری و برخورد قرار گیرد.
جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه برخورد با جرائم خشن جزء اولویت های ماموریتی نیروی انتظامی است، عنوان داشت: پلیس پس از وقوع این حادثه به مجرمان نزدیک شده بود که زورگیران را دستگیر کند اما متاسفانه به دلیل انتشار فیلم در سایت ها و غیره، مجرمان هم از این امر مطلع شده و اقدام به فرار کردند و این باعث شد که عملیات دستگیری آنها با تاخیر انجام شود.
وی ادامه داد: این فیلم می توانست به پلیس و به واحد های مسئول کمک کند اما در حقیقت به مجرمان کمک کرد و باعث متواری شدن آنان و به زحمت انداختن پلیس برای دستگیری این افراد شد؛ اگر چه پلیس توانست ظرف مدت کوتاه و با بهره گیری از موضوعات فنی به سرعت مجرمان را به دام اندازد.
سردار رادان تاکید کرد: پلیس این موضوع را که گروهی باعث فرار این افراد شدند، پیگیری می کند.
وی ادامه داد:ما همواره اعلام کرده ایم که برای این دسته از موضوعات، سایت و باشگاه خبرنگاران پلیس را راه اندازی کرده ایم و مردم می توانند این گونه فیلم ها و مطالب را در اختیار این مراکز قرار بدهند تا نیروی انتظامی بتواند از اینگونه فیلم ها بهره اطلاعاتی و پلیسی ببرد.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در خصوص مصاحبه رئیس قوه قضاییه در خصوص برخورد با اشرار، گفت: بنده و سردار احمدی مقدم بعد از مصاحبه آیت الله لاریجانی بسیار به وجد آمدیم زیرا زمانی که ایشان و دادستان محترم کل کشور در مورد مواد مخدر صنعتی مواضع قاطعانه ای گرفتند، باعث شد که وضعیت در تولید و قاچاق مواد مخدر صنعتی تغییر کند و با برخورد های قاطعانه ای که انجام شد، نگرانی های مردم، پلیس و حتی دستگاه قضایی نسبت به این موضوع به شدت کاهش پیدا کند.
سردار رادان افزود:در خصوص برخورد با اراذل اوباش و سارقان زورگیر معتقدیم که عزم قوه قضاییه در صورتیکه روان سازی شود و به سطح پایین هم بروز و ظهور پیدا کند می تواند در کاهش شدید جرم و برخورد قاطعانه با اراذل اوباش و سارقان خشن و افراد زور گیر موثر واقع شود به گونه ای که نگرانی های مردم کاهش یابد.
وی در پایان خاطرنشان کرد:عزم پلیس را مانند دستگاه قضایی اعلام می کنیم و حتما ناجا برخورد های قاطع، به هنگام و بسیار سخت با اراذل اوباش و زورگیر ها دارد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر