۱۳۹۳ فروردین ۱۳, چهارشنبه

آيا ميدانيدهای دولت احمدی نژاد و نابودی سرمایه ملی کشور !آيا ميدانيد اگر شخصی 200 سال عمر كند و هر ماه 10 ميليون تومان خرج کند، در طی 200 سال به 24 میلیارد تومان نیاز خواهد داشت؟
آیا می‌دانید آقای احمدی‌نژاد 340 هزار میلیارد تومان را از درآمدهای نفتی بر باد داده است؟ (بانک مرکزی – وزارت نفت – روزنامه سرمایه17/12/87 و 06/03/88)
آیا می‌دانید که در طول تاریخ 4000 ساله ایران هیچوقت این ثروت برایایران بوجود نیامده بود؟
آیا می‌دانید که در جنگ 8 ساله؛ سالانه بطور متوسط 125 میلیارد دلارخسارت به کشور وارد شد، اما عملکرد احمدی‌نژاد باعث شد سالانه 188میلیارد دلار خسارت به کشور زده شود؟ (جدول متن ثروت های ملی بر باد رفتهدر همین مطالب عملکرد اقتصادی)
آیا می‌دانید خسارت دولت احمدی‌نژاد در اقتصاد، حدود 75 درصد جنگ 8ساله با صدام بوده و خسارت های اجتماعی، علمی و معنوی و فرهنگی و سیاسی آن قابل محاسبه نیست؟ (جدول متن ثروت های ملی بر باد رفته در همین مطالب"عملکرد اقتصادی"
آیا میدانید که دولت احمدی‌نژاد گاز را از کشور ترکمنستان 350 دلاردر هر هزار متر مکعب می خرد و به ترکیه 200 دلار می فروشد؟ و آیامی‌دانید که پیشنهاد ترکمنستان 140 دلار بود، اما پس از طولانی شدنمذاکرات، نهایتاً قرارداد 350دلاری منعقد شد؟ (روزنامه سرمایه 14/10/87)
آیا می‌دانید که 44 درصد درآمد های نفت، گاز و پتروشیمی کشور در پساز انقلاب، در طی دوره 4 ساله ریاست جمهوری احمدی‌نژاد اتفاق افتاده است؟
(وزارت نفت – بانک مرکزی – روزنامه سرمایه 17/02 و 06/03/88)
آیا می‌دانید که خسارت اقتصادی احمدی‌نژاد آنقدر زیاد است که به هرخانواده ایرانی بیش از 5/1 کیلوگرم طلا می رسید؟ (مقاله فرصت سوزی ها وخسارات اقتصادی احمدی‌نژاد)
آیا می‌دانید که لایحه چند همسری را دولت احمدی‌نژاد به مجلس تقدیمکرده بود تا بصورت قانون درآید؟ (سایت مجلس)
آیا می‌دانید که ساخت پالایشگاه های نفت در دولت احمدی‌نژاد، سالانه5/1 درصد پیشرفت داشته و با این حساب 67 سال طول می کشد تا ساختهشوند؟(روزنامه سرمایه 14/02/88)
آیا می‌دانید که مهندس میر حسین موسوی در زمان جنگ از محل صرفه جوییبرنج یارانه ای، پالایشگاه آبادان را در در طی 98 روز به بهره برداریرساند؟(سایت کلمه)
آیا می‌دانید که دارندگان سهام عدالت بابت قسط های دو سال 86 و 87حدود 200 هزار تومان به دولت بدهکارند، اما دولت برای جمع آوری رای، 80هزار تومان سود آنها را پرداخت می کند و پس از به قدرت رسیدن، اقساط رادریافت خواهد کرد؟(روزنامه سرمایه یکی از شماره های اردیبهشت)
آیا می‌دانید به علت اینکه شرکت های زیان ده را به شرکت های سهامعدالت داده اند، سهام عدالت فاقد سود بوده، اما دولت برای عوامفریبی سودیپرداخت می کند؟(روزنامه سرمایه یکی از شماره های اردیبهشت)
آیا می‌دانید که در بازارهای خرید و فروش سهام، سهام عدالت پانصدهزار تومانی را حتی به 500 تومان نمی خرند؟(بروید امتحان کنید)
آیا می‌دانید که گرانی لجام گسیخته در جامعه، که نتیجه سیاست های اقتصادی احمدی‌نژاد است باعث شده، ارزش حقوق 700 هزار تومانی امروز مانند حقوق 200 هزار تومانی سال 84 باشد؟
آیا می‌دانید طبق آمار بانک جهانی، فساد در دستگاههای دولتی ایران درطی 4 سال دولت احمدی‌نژاد 65 رتبه اضافه شده و به 141 در بین 194 کشور
دنیا رسیده است؟(صندوق بین المللی پول – روزنامه سرمایه 06/02/88)
آیا می‌دانید که اعتبار گذرنامه ایرانی در بین 194 کشور جهان به رتبه 193 رسیده و فقط یک کشور وضع بدتری نسبت به ما دارد؟(صندوق بینالمللی پول – روزنامه سرمایه 06/02/88)
آیا می‌دانید عملکرد احمدی‌نژاد در بانک های کشور، آنها را به پرتگاه ورشکستگی کشانده و آیا می‌دانید که ورشکستگی بانکها در هر کشوری از خطرجنگ بالاتر است؟ (دنیای اقتصاد 03/12/87 و روزنامه سرمایه 06/02/88)
آیا می‌دانید که امارات و قطر از میدان های گازی مشترک سالانه بیش ازهزار میلیارد تومان گاز بیشتر برداشت می کنند و عدم سرمایه گذاری دوازده ایران در دولت نهم منجر به این شده که همسایگان شمالی و جنوبی منابع و ثروت مردم ایران را به یغما ببرند و همچنین اهمیت این موضوع کمتر از واگذاری خاک ایران به بیگانگان نیست؟ (وزارت نفت – روزنامه سرمایه 21/02 و 10/02/88)
آیا می‌دانید عملکرد تنش زای سیاست خارجی احمدی‌نژاد باعث شده :
1- کالاهای وارداتی 42 هزار میلیارد تومان گران خریداری شود .
2- تحریمهای بین المللی امکان تکمیل طرح های نفت و گاز و پتروشیمی و سایر
صنایع را غیر ممکن می سازد .
3- باجهای فراوانی در نفت و گاز و انرژی اتمی و حتی در زمینه حقوق ایران
در دریای خزر به روسیه داده شود .
4- امکان انتخاب ایران برای عقد قرارداد با شرکت های معتبر و مهم نفت و
گاز دنیا از دست برود و بجای آن شرکت های دست چندم چینی و روسی و حتی
ویتنامی و اندونزیایی با تکنولوژی عقب افتاده جایگزین آنها شود.
5- طرح ها و کارخانه های جدید ایجاد نشود و مسیر رشد و توسعه کشور بسته شود .
6- و صدها فرصت ثروت و درآمد و میلیون ها شغل از دست برود؟
(بانک مرکزی – بانک جهانی – روزنامه سرمایه 02/03/88)
آیا می‌دانید سیاست خارجی احمدی‌نژاد با کشور هایی در ارتباط است
(جزایر قمر) که دولت آنها حتی پول بلیط هواپیما ندارد و با خرج ایران به
کشور ما می آیند؟
آیا می‌دانید احمدی‌نژاد در سفر به کنیا (کشور آفریقایی) پیشنهاد داده که ایران حاضر است نفت را با 30 درصد تخفیف بفروشد؟ (اکو نومیست شماره های مربوط به اسفند ماه 87)


آیا می‌دانید یک رئیس جمهور در دنیا به عنوان دکور و نماد یک ملت و کشور مطرح است و لحن صحبت و برخوردهای آقای احمدی‌نژاد باعث شده نگاه
جهانی به ایران، یک نگاه منفی و نامناسب باشد؟
آیا می‌دانید که بسیاری از کارخانه هایی که احمدی‌نژاد در دو سال اول ریاست جمهوری خود افتتاح کرد بین 63 تا 95 درصد آنها در زمان خاتمی ساخته شده بودند؟ (روزنامه سرمایه 29/02/88)
آیا می‌دانید پروژه ماهواره ایرانی امید در دولت های قبلی شروع شده بود و عمده کار آن را دولت خاتمی انجام داده بود؟
آیا می‌دانید که تعدادی از پروژه ها و طرح ها و کارخانه ها در زمان خاتمی به بهره برداری رسیده و آن زمان افتتاح شده بود ، اما وزرای احمدی‌نژاد دوباره آنها را افتتاح می کنند؟ (روزنامه سرمایه 29/02/88)
آیا می‌دانید که دولت احمدی‌نژاد شروع حفاری و ساخت تونل البرز را در راه آهن اصفهان – شیراز با نشان دادن تونل دیگری، به عنوان اتمام و بهره برداری به ملت گزارش داد و ملت را فریفت؟ (اعتماد 10/02/88)
آیا می‌دانید که صدا و سیما عملکرد کوچک احمدی‌نژاد را بسیار بزرگ جلوه داده و بارها برای آن تبلیغ راه می اندازد، اما عملکرد دولت خاتمیرا گزارش نمی کرد؟
آیا می‌دانید که در دولت خاتمی راه آهن بافق – مشهد به طول 1000 کیلومتر سه ساله ساخته شد، اما در دولت احمدی‌نژاد سالانه کمتر از 50 کیلومتر راه آهن ساخته شده است؟ (اعتماد 10/02/88)
آیا می‌دانید هزاران میلیارد تومان از درآمد های نفتی به خزانه واریز نشده و مشخص نیست که چه شده است؟ (روزنامه سرمایه 01/02/88 و دیوان محاسبات)
آیا می‌دانید که برای صادرات میوه ایران، هواپیمایی عوارض سنگینی می گیرد، اما برای واردات میوه عوارض پایین؛ و نتیجه این امر آن شده که میوه های خارجی باعث ورشکستگی باغداران و کشاورزان شود؟ (روزنامه سرمایه 14/02 و 29/01/88)
آیا می‌دانید که در دولت خاتمی ایران به خودکفایی گندم رسید اما با سیاست های دولت احمدی‌نژاد، سال 1387 با 5 میلیون تن واردات یکی از بزرگترین وارد کنندگان گندم جهان شده ایم؟ (روزنامه سرمایه 14/02 و 29/01/88)
آیا می‌دانید که در دولت احمدی‌نژاد در طی حدوداً چهار سال فقط 2100 واحد مسکن مهر ساخته شده (یعنی سالانه 525 واحد) و با این روند برای رفع مشکل مسکن مردم و جوانان بیش از ده هزار سال زمان لازم است، این در حالی است که تاریخ ایران از زمان هخامنشیان تا به حال 2500 سال بیشتر نیست؟ (سایت مسکن مهر – وبلاگ مهندس عبدالعلی زاده – و یکی از شماره هایاردیبهشت روزنامه سرمایه)
آیا می‌دانید به اعتراف مسئولان دولت و نظر کارشناسان طرح هایی مانند مسکن مهر، بنگاههای زود بازده، اشتغال سریع و سهام عدالت همگی طرح های شکست خورده اند و تقریباً هیچ نفعی برای ملت نداشته و دولت با تبلیغات فراوان از طریق تلویزیون و رادیو توانسته نظر مردم را جلب کند؟ (روزنامه سرمایه 28/02/88)
آیا می‌دانید در معاونت برنامه ریزی و نظارت رئیس جمهور با راه اندازی دوره های چند ماهه به تعدادی از همکاران دولتی، مدرک فوق لیسانس داده می شود . این در حالی است که در دانشگاهها برای گرفتن مدرک فوق لیسانس بایستی حدود دو سال وقت صرف کرد؟ (روزنامه سرمایه 20/02/88)
آیا می‌دانید که صدها میلیارد برای راه اندازی گشت های ارشاد توسط احمدی‌نژاد اختصاص داده شده، این در حالی است که احمدی‌نژاد قبل از ریاست جمهوری خود حجاب زنان و دختران و تیپ پسران را مشکل نمی دانست؟ (قانون بودجه 86 و87)
آیا می‌دانید که ایران از نظر تورم و گرانی چهارمین کشو دنیاست؟(بانک جهانی - روزنامه سرمایه17/02/88)
آیا می‌دانید با ثروتی که احمدی‌نژاد بر باد داد و فرصت سوزی هایی که کرد، می شد :
1- همه ایرانیان دارای شغلی با حقوق مناسب بشوند .
2- هیچ کس بی خانه نباشد و همه خانه دار شوند .
3- بیش از نصف مناطق خشک و صحرایی ایران را باغ و جنگل و مزرعه کرد .
4- درآمد هر خانواده ایرانی را در سال به بیش از 40 میلیون تومان رساند .
5- ایران را برای همیشه از فقر و بی کاری و عقب ماندگی نجات داد .
(تحلیل مربوط به مطالب با ثروتی که احمدی‌نژاد بر باد داد چه کارهایی ممکن بود؟)
آیا می‌دانید که در دولت احمدی‌نژاد علی رغم اینکه درآمدهای سالانه 4
برابر درآمد سالانه خاتمی بود، بودجه تحقیقات علمی 5/4 برابر کاهش یافته
است؟ (قانون بودجه 86 و87)
آیا می‌دانید در هر جامعه ای هر چه تحقیقات علمی بیشتر باشد، ثروت و درآمد مردم آن کشور نیز بیشتر می شود؟ مثلاً 26 درصد تحقیقات علمی دنیا در آمریکا انجام می شود و حدود 27 درصد از ثروت تولیدی سالانه در جهان متعلق به آمریکاست . (بانک جهانی - گزارش سازمان ملل متحد)
آیا می‌دانید که دولت احمدی‌نژاد استادان توانمند و نامدار و با تجربه را در دانشگاهها باز نشسته می کند؟ (اخبار مختلف چند سال اخیر)
آیا می‌دانید سازمان مدیریت و برنامه ریزی در هر کشوری، مغز برنامه ریزی برای پیشرفت آن کشور است، و آقای احمدی‌نژاد آن سازمان را منحل کرد؟
آیا می‌دانید دولت احمدی‌نژاد با کنار گذاشتن برنامه توسعه چهارم، که بسیار برنامه پیشرفته و علمی بود، امکان ایجاد 560 هزار میلیارد تومان درآمد برای کشور و مردم را از بین برد؟ (برنامه توسعه چهارم)
آیا می‌دانید بر اساس گزارش رسمی دیوان محاسبات کشور (وابسته به مجلس همفکر دولت) در بودجه سال 1386، 54 درصد تخلف توسط دولت احمدی‌نژاد صورت
گرفته و رقم تخلفات در آن سال به 66 هزار میلیارد تومان می رسد؟ (گزارش دیوان محاسبات مجلس - روزنامه سرمایه 24/01/88)
آیا می‌دانید که در بودجه سال 1385 دولت 2000 مورد تخلف داشته است و عمده این تخلفات مربوط به وزارت نفت بوده، یعنی پولدار ترین وزارتخانه؟(گزارش دیوان محاسبات مجلس - روزنامه سرمایه 24/01/88 و 23/11/87 و 21/11/87)
آیا می‌دانید به هنگام قرائت گزارش دیوان محاسبات در مورد تخلفات دولت، در مجلس، به علت کثرت تخلفات انجام شده تعدادی از طرفداران احمدی‌نژاد سعی در جلو گیری از خواندن تخلفات می کردند؟ (روزنامه سرمایه 19/12/87)
آیا می‌دانید که دولت احمدی‌نژاد بخشی از بودجه عمرانی را صرف کارهایی مانند ساخت باشگاه ورزشی و امثال آن کرد تا رای جوانان را برای
مرحله دوم ریاست جمهوری خود جذب کند؟(روزنامه سرمایه 010/02/88 – گزارش دیوان محاسبات مجلس)
آیا می‌دانید دولت بودجه وزراتخانه های خود را حد اقل 80 درصد افزایش داده اما بودجه سازمان هایی مثل بازرسی، مجلس و غیره را که گزارش تخلفات
دولت را داده اند حدوداً 50 درصد کاهش داده است؟ (روزنامه سرمایه 19/12 و 21/11/87)
آیا می‌دانید بر اساس گزارش دیوان محاسبات مجلس، یعنی اصلی ترین و رسمی ترین نهاد نظارتی کشور، دولت احمدی‌نژاد متخلف ترین دولت ایرانی در زمینه بودجه، از نظر تعداد و مبلغ بوده و روزانه 7 تخلف بودجه ای در دولت 

صورت گرفته است ؟ (گزارش دیوان محاسبات مجلس - روزنامه سرمایه 01/02/88

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر