۱۳۹۲ شهریور ۱۱, دوشنبه

چپاول و غارت یک میلیون هکتار زمین توسط برادران دالتونها ( لاریجانیها )برادران لاریجانی از زمین خواران قهار هستند
زمین‌خواران (لاریجانی ها) همچنان می‌تازند
یک میلیون هکتار زمین غیرقانونی غارت شد!
بهارنیوز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به اینکه دست‌های پنهان افرادی خاص، سد راه مبارزه با زمین خواری در کشور است، چراکه هیچ فردی بدون وابستگی حتی یک وجب زمین را نمی‌تواند تصاحب کند.گفت:بیش از یک میلیون هکتار زمین دولتی در کشور به صورت غیر قانونی به افرادی خاص و با نفوذ سیاسی واگذار شده است.
عزت الله یوسفیان ملا با اشاره به اینکه در حال حاضر آمارها نشان می‌دهد حدود 3 میلیون هکتار زمین دولتی به متقاضیان واگذار شده است، گفت: از 3 میلیون هکتار زمین‌های دولتی واگذار شده به متقاضیان و خریداران، بیش از نیمی از آنها به بیمارستان، دانشگاه و یا شهرک‌های صنعتی تبدیل شدند. نماینده آمل و لاریجان درمجلس با بیان اینکه موضوع زمین خواری در کشور در حال افزایش است، افزود: متاسفانه اگر با دیدی باز و روشن به موضوع زمین خواری نگریسته شود این امر نمایان خواهد شد که بیش از یک میلیون هکتار زمین دولتی در کشور به صورت غیر قانونی به افرادی خاص و ویژه واگذار شده است. وی در مورد این موضوع که تا به حال تا چه میزان با پدیده زمین خواری در کشور برخورد شده است، تصریح کرد: باید این امر را پذیرفت که متاسفانه افرادی وجود دارند که با بحث مقابله با زمین خواری در کشور مخالف بوده و برای اجرایی نشدن قانون آن تلاش بسیاری انجام می‌دهند.

یوسفیان ملا با اشاره به وجود دست‌های پنهان در راه مبارزه با زمین خواری، اظهار کرد: بدون شک دست‌های پنهان افرادی خاص، سد راه مبارزه با زمین خواری در کشور است، چراکه هیچ فردی بدون وابستگی، حتی یک وجب زمین را نمی‌تواند تصاحب کند. این نماینده عنوان کرد: متاسفانه دیده شده افرادی که تا دیروز در خیابان دست فروشی می‌کردند با کمک افراد صاحب نفوذ و قدرت، زمین‌هایی را به صورت غیر قانونی بدست آورده‌ و سودهای کلانی را نیز کسب کرده‌اند. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی بازار مسکن در رکود و تورم قرار دارد که یکی از دلایل آن کاهش ارزش پول ملی است، از این رو اگر ارزش پول ملی تقویت شود، به طور حتم بازار مسکن نیز از این رکود خارج خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر