۱۳۹۳ تیر ۱, یکشنبه

اعتیاد به شیشه حادثه شیطانی آفرید ...پدر، پسرش را شيطان ديد، سرش را بريد !

چند ماهي از بيكار شدن پدر مي‌گذشت؛ از روزي كه او به دليل اعتياد شديدش به مواد مخدر از محل كارش اخراج شده و خانه‌نشين شده بود، . اما از آن به بعد بود كه روزها براي محمد پنج ساله سخت سپري مي‌شد و برخلاف ديگر پسربچه‌ها كه از خانه بودن پدرشان خوشحالند او و مادرش دل‌شان مي‌خواست پدر كمتر در خانه باشد. او هر وقت در خانه بود بهانه مي‌گرفت و تعادلي در رفتارش نداشت و محمد و مادرش را به باد كتك مي‌گرفت. همسرش بارها از او خواسته بود كه اعتيادش را كنار بگذارد اما مرد معتاد معتقد بود كه براي تفريح مواد را مصرف مي‌كند و هربار كه بخواهد مي‌تواند آن را ترك كند!
روزها سپري مي‌شد تا اينكه چهارشنبه هفته گذشته پدر محمد كوچولو به خانه آمد، دست پسرش را گرفت و در حالي كه سعي داشت خود را پدر خوبي نشان دهد با هم به خيابان رفتند. پدر، پسرش را بازار برد و خوراكي‌هاي مورد علاقه‌اش را برايش تهيه كرد. چند ساعت بعد محمد دست در دست پدري كه حالا مهربان شده بود به خانه آمد و خوشحال از مهرباني پدر مشغول بازي در خانه شد، كسي چه مي‌داند شايد پسرك در ذهن خود روزهاي بد بودن پدر و كتك‌هايش را فراموش كرده بود اما پدر دوباره به سمت مواد مخدر رفت و در اصطلاح خودش را ساخت تا بهتر در جمع خانواده حاضر شود. مرد 35?ساله به اتاق برگشت و بازي كردن محمد را نگاه كرد، دست پسر را گرفت و به بيرون برد؛ خرابه‌يي در نزديكي خانه آخرين محل بازي محمد پنج ساله بود، پدر با چاقويي كه از آشپزخانه برداشته بود، سر پسرش را بريد و با لباس‌هاي غرق در خون به خانه بازگشت، مادر مبهوت از چهره همسرش نگران محمد شد اما جوابي از همسرش نگرفت. با پليس تماس گرفت و ماموران به محل آمدند. مرد معتاد نيم ساعت بعد به حال عادي بازگشت و پرده از جنايت هولناكي كه در كمتر از يك ساعت قبل انجام داده بود برداشت. اين مرد در اظهارات خود به ماموران پليس گفت كه پسرش را با چاقو به قتل رسانده و اكنون جسدش در بيابان است، ماموران فرماندهي انتظامي خراسان رضوي به محل رفته و جسد پسربچه پنج ساله را كشف كردند. با دستور بازپرس ويژه قتل، مرد معتاد دستگير و پرونده براي پيگيري به ماموران پليس آگاهي خراسان رضوي واگذار شد. اين مرد در اعترافاتش به ماموران گفت: مدتي بود كه به دليل اعتياد به مواد مخدر از كار بيكار شده و عمده روز را در خانه مي‌گذراندم روز حادثه با محمد به بيرون رفتيم و سعي كردم با او مهربان باشم. پس از بازگشت به خانه كمي مواد كشيدم و وقتي كه محمد را ديدم يك لحظه دچار توهم شده و او را مانند شيطان ديدم، اصلا فكر نمي‌كردم كه او پسرم است بلكه احساسم اين بود كه او شيطان است و بايد از شر او خلاص شوم به همين دليل او را به خرابه‌يي در نزديكي خانه برده و با چاقو سرش را بريدم، پس از اينكه به شرايط عادي بازگشتم تازه فهميدم مرتكب چه كاري شده‌ام. اين مرد پس از اظهارات خود و تشكيل پرونده براي ادامه روند رسيدگي به جرم، روانه دادسرا شد و در حال حاضر پرونده‌اش در دست رسيدگي و بررسي است.
چندي پيش نيز پدر بدبيني به دليل سوءظن، دو دخترش را در تربت‌جام خراسان رضوي به قتل رسانده بود. اين مرد كه بعد از كشتن دخترانش متواري شده بود بعد از دستگيري ادعا كرد كه ديگر از دست آبروريزي‌هاي آنها خسته شده بود به همين دليل تصميم گرفت دخترانش را به قتل برساند و به اين بي‌آبرويي پايان دهد، به همين دليل با همدستي پسرش اين كار را انجام داده و او كمك كرده تا دخترانش را به حوالي شهرستان‌ بكشاند و بكشد.

پيش از اين نيز مردي در استان گيلان با اين ادعا كه زن عموي سالخورده‌اش با شياطين در ارتباط است او را به قتل رسانده بود و اين در حالي است كه روز جمعه، عبدالرضا رحماني فضلي، وزير كشور و دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر با ارائه آمارهايي تكان‌دهنده از حوادث مرتبط با مواد مخدر گفته بود كه يك چهارم قتل‌هاي عمد، 30 درصد كودك آزاري‌ها، 65 درصد همسر آزاري‌ها و 55 درصد طلاق‌ها در كشور به دليل اعتياد است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر