۱۳۹۲ دی ۲, دوشنبه

بلند بگو لعنت بر آخوند که این جنایتها و شکنجه ها را بر سر جوانان ایران میاورندبیمار حاد جسمی و اقدام به خودکشی زندانی سیاسی
زندانی سیاسی افشین سهراب زاده در اثر شکنجه های دوران بازداشت توسط بازجویان وزارت اطلاعات دچار ناراحتی حاد جسمی است ولی علیرغم گذشت ماه ها هنوز از عمل جراحی این زندانی سیاسی خوداری می کنند.

بنابه گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی ، افشین سهراب زاده ۲۳ ساله و ساکن شهر کرمانشاه که بدلیل شکنجه های طاقت فرسا و غیر انسانی بازجویان وزارت اطلاعات دچار خونریزی داخلی از ناحیه روده شده است. او بارها به بهداری زندان مراجعه کرده است .پزشکان بهداری زندان به او گفتنه اند که قادر به درمان وی در زندان نیستند و می بایست در بیمارستانهای خارج از زندان تحت عمل جراحی قرار گیرد.

شرایط وی به حدی حاد می باشد که هم‌بندیی‌هایش به‌شدت نگران جان او هستند. علیرغم دردهای طاقت فرسا ،ماموران وزارت اطلاعات و مسئولین زندان از انتقال وی به بیمارستان ودرمان او ممانعت می کنند.

«افشین سهراب زاده» در هفدهم آذر ١٣٨٨ در شهر کامیاران دستگیر و به اتهام همکاری با یکی از احزاب کرد در شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی شهر سنندج به توسط قاضی «مصطفی طیاری» به ٢۵ سال زندان و تبعید به میناب محکوم شد.

گفتنی است که روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه سال گذشته این زندانی در اعتراض به آنچه شرایط اسفناک این زندان و تبعیدش از زندان مرکزی سنندج به زندان میناب اقدام به خودکشی کرده بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر